W sprzedaży

Najlepsi z najlepszych

Hasselandzka Kolekcja Kart

Aktualnie jedna z niewielu aplikacji w Księstwie Sarmacji umożliwiająca kolekcjonowanie. Trzecia (obok Poczty Baridajskiej oraz Mennicy Sangijskiej) dająca taką funkcjonalność oraz druga (po wyżej wspomnianej Mennicy), całkowicie niezależna, rozwijana przez osobę prywatną firmę Archethyck, będącą w posiadaniu Alfreda Fabiana von Tehen-Dżeka.

Hasselandzka Kolekcja Kart umożliwia kolekcjonowanie okolicznościowych kart, sprzedawanych w pakietach po 3 sztuki. Pakiety są relatywnie tanie, ich koszt ulega jednak ciągłym zmianom, przez co nie podajemy konkretnych cen. Dodatkowo, system umożliwia wymianę kart pomiędzy kolekcjonerami, co daje im całkiem fajną wartość. Ważne jest również, że istnieje limit ilości dla danej karty. Zwykle jest to 70 kart najniższego poziomu, 50 kart poziomu średniego oraz 30 kart najwyższej jakości. Sprawia to, że części kart jest mniej niż pozostałych i nadaje im to swego rodzaju większą wartość.

Obecnie w sprzedaży są 4 różne pakiety, z czego najstarsze z czasem są wycofywane ze sprzedaży, a nowe pojawiają się co jakiś czas. Dlatego też zachęcamy do zakupu pakietów jeszcze dzisiaj. Autoryzuj się i ciesz się funkcjonalnościami, jakie oferuje HKK. Możliwe, że niedługo pojawi się coś nowego, sprawiającego, że karty nabiorą jeszcze większej wartości!